1 senergos 3 4

Představení společnosti

Vážení obchodní partneři,

dovolte mi představit Vám společnost Senergos, která má ambice stát se Vaším partnerem v oblasti investiční výstavby energetických děl a navazujících specializovaných služeb.
 

Společnost byla založena v roce 2004 a zabývá se především výstavbou rozvoden a vedení pro energetiku a průmysl. Vznikla na základě skupiny zkušených techniků a montážních pracovníků, kteří prošli řadou energetických a dodavatelských firem.
 

Postupně se původně montážní společnost rozrostla a rozšířila své aktivity o obchodní činnost, dodávky strojů a zařízení, projektování a inženýring, diagnostiku, zkoušky a revize a v neposlední řadě také o činnost stavební. V současné době již společnost Senergos nabízí komplexní služby v energetice a je připravena realizovat Vaše projekty formou „na klíč“.
 

V našem podnikání se zaměřujeme na budování dlouhodobých obchodních i osobních vztahů s našimi zákazníky, dodavateli a zaměstnanci. Za tímto účelem budujeme profesionální tým pracovníků, jejichž prostřednictvím Vám chceme nabídnout kvalitní a odbornou spolupráci ve všech fázích výstavby i provozu Vašich zařízení. Věříme, že vyváženost firmy z pohledu projekční a realizační kapacity, pružnost a osobní přístup jsou naší nespornou konkurenční výhodou.
 

Dovolte mi popřát Vám mnoho úspěchů ve Vašem podnikání i zaměstnání.
 

Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi a děkujeme všem stávajícím zákazníkům.

 

Martin Sítař

předseda představenstva

Senergos, a.s., Družstevní 452/13a, 664 49 Ostopovice